Také si kladete otázky

1/ Jak je na tom státní kasa?
2/ Bude na tom lépe?
3/ Pokud ano, dožiju se toho?
4/ Bude se mi u státního důchodu něco zvyšovat?
5/ Pokud ano, budou to moje penzijní dávky, nebo vstupní věk?

Určitou jistotou mohou být

 

  • Nákup a následný pronájem nemovitosti - zajímavá možnost. Není však dostupná každému. Vyžaduje dostatek peněžních prostředků a v případě pronajímání i znalost dalších oborů. Rozhodně je však tato alternativa hodna dlouhodobé pozornosti!

 

  • Pasivní příjem. Kupříkladu muzikant nahraje CD, spisovatel napíše knihu, herec natočí film, vynálezce si dá patentovat zlepšovák, podnikatel vybuduje prosperující firmu atd. Takováto verze je mimořádně zajímavá z několika důvodů. Jednak jde o zajištění si tzv. „pasivního příjmu“ a v neposlední řadě jde většinou o aktivitu, která je pro dotyčného zábavou. Ne nadarmo mnozí podnikatelé popisují návod na úspěch takto:

Nejdříve si najděte oblast, která Vás baví. Až pak hledejte způsob, jak Vás to bude živit!

Penzijní reforma se nevydařila… vaše potřeby vyřeší „antireforma“

Dříve se dočkáme důchodového věku, než dobré penzijní reformy. Není tedy čas ztrácet čas vládními pokusy. Každý z dalších penzijních modelů nám bude diktovat celou řadu povinností. Volnosti bude jako vodních radovánek na Sahaře.

Sjednejte si schůzku s finančním odborníkem a vylaďte přípravu finanční pohody v penzi biturbem v podobě „Penzijní antireformy“.

 

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí.

Zavoláme Vám

Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.