Hypotéku můžete dnes získat s úrokovou sazbou již od neuvěřitelných 1,49% p.a. Chceme-li naopak volné finanční prostředky investovat, trápí nás opět velmi nízké úročení, v tomto případě však termínovaných vkladů a spořících účtů zatížené navíc daní

Garantovaný výnos! Bezpečná volba „na jistotu“ s podílem na zisku.

Najít v současné době klesajících úroků zhodnocení nad 1% p.a. je téměř nemožné. Přesto, existují zajímavé výjimky. Například možnost uložit hotovost na jednorázový termínovaný vklad. Upřednostňujete-li garanci vaší investice, je to velmi zajímavá a bezpečná volba.

Investujte pravidelně a s rozvahou… a z výnosu neplaťte daň

Na auto, pořízení nemovitosti, studia dětí, rekonstrukci, penzi, nebo pro zábavu a hru? Investiční příležitosti jsou pro každého! Můžete využít systém „pravidelných“ investic. Opatrní investoři mají široký výběr konzervativních fondů. Ti odvážnější zase možnost uspokojit očekávání podílením se na výsledcích pečlivě vybrané stovky nadnárodních společností. Zkusit počítačově řízené portfolio či atraktivní farmaceutický průmysl, případně rozvíjející se asijské trhy.

Výtečnou alternativou při tvorbě finanční rezervy je tzv. kolektivní investování, tedy investiční fondy. Nechejte si poradit od našeho nezávislého finančního a investičního odborníka, které jsou pro vás vhodné. A naopak – do kterých se nepouštět! Velmi důležitá rada pak spočívá v tom, jak můžete investovat, aniž byste museli výnosy danit a zároveň měli své peníze stále kdykoli k dispozici. Ušetříte si tím starosti a hodně peněz.

Investovat můžete již s minimální částkou

Máte menší finanční možnosti sotva přesahující 500,- Kč měsíčně? Nevadí! Vaše aktivní účast ve fondech i s takovými limity může pomoci zajistit řešení vašich důležitých životních výdajů. Výběr investičního fondu, případně fondů vhodných právě pro vás, je dobré konzultovat s licencovaným investičním odborníkem.

 

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí.

Zavoláme Vám

Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.