Jednou z nejtěžších životních událostí je poškození zdraví následkem dopravní nehody. Stejně jako na spoustu dalších ani na tuto situaci se nedá předem připravit, přichází bez varování a změní život nejen vám, ale především lidem ve vašem okolí. Často mění zdravotní stav a zanechává trvalé následky, s nimiž jsou spojeny nemalé finanční náklady

Policisté v roce 2016 šetřili 98 864 dopravních nehod. Z toho bylo 545 usmrcených, 2 580 těžce zraněných a 24 501 lehce zraněných. Hodnota hmotné škody byla dle odhadu policie ČR 5 804 milionů korun.

Pojištění proti dopravní nehodě

Smrt či úraz při dopravní nehodě

Kdo z těch, kteří denně jezdí autem, by neznal klasické zimní ráno – tma, mráz, mlha, namrzlé cesty a silničáři opět nestíhají upravit silnice. Dostat smyk za takovýchto podmínek není nic nemožného. V nejlepším případě to odnese jen auto, ale v tom nejhorším váš život. Zabezpečte tedy svou rodinu, pokud by taková situace nastala.

Existuje ještě možnost, že přežijete, ale s trvalými následky. A ty bývají finančně mnohonásobně náročnější! Pokud utrpíte úraz při dopravní nehodě, máte vždy nárok na určitou finanční náhradu. Otázkou je, zda by pro vás byla tato kompenzace dostačující. Dokáže vaše rodina být finančně soběstačná, zaplatit nájem, hypotéku, školu pro děti, vaše rehabilitace?

Životní pojištění vám pomůže se finančně připravit na nejrůznější situace, které mohou ovlivnit vás i vaši rodinu.

 

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí.

Zavoláme Vám

Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.