Česká republika zaujímá přední příčky v počtu onkologických onemocnění. Po nemocech srdce a cév zůstává rakovina dlouhodobě druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR, a to u obou pohlaví.

Ze statistik pojišťoven vyplývá, že každý třetí Čech onemocní rakovinou a každý čtvrtý na ni zemře. V počtu nově diagnostikovaných zhoubných nádorů patří Česká republika mezi nejzatíženější státy světa.

Mezi další závažná onemocnění patří pak klinicky potvrzená slepota, klinicky potvrzená hluchota, totální selhání ledvin, transplantace důležitých tělesných orgánů, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, meningitida, encefalitida, leukemie, diabetes mellitus (cukrovka), roztroušená skleróza, apod.

Když vás potká závažná nemoc, často se stává, že budete muset zůstat doma bez pravidelného měsíčního příjmu, avšak s rostoucími náklady na léčbu. Proto je vhodné se včas pojistit, dokud vás žádná nemoc neohrožuje. Je možné vsadit buď na menší rozsah diagnóz za méně peněz (a doufat, že když už mě závažné onemocnění potká, tak "to tam mám"), nebo si připlatit a mít spektrum diagnóz podstatně širší. Obáváte-li se především rakovin, je možné zvolit také připojištění speciálně na ně. Z takového připojištění vyplácí pojišťovny další peníze právě při diagnóze rakoviny, a to i tzv. in situ (jedná se o karcinom lokalizovaný v místě svého vzniku, bez přesahu do dalších vrstev).

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí

  • Konzultace a poradenství zdarma.
  • Zdarma pro Vás provedeme výběrové řízení na Vaši pojistku.
  • Poradíme Vám s výběrem pojistky tak, aby skutečně maximálně kryla Vaši případnou nemoc.
  • V případě realizace pojistky nic neplatíte!
  • Garantujeme nejlepší podmínky, nezastupujeme žádnou pojišťovnu.


Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.

Souhlasím s VOP *

Všechny položky označené * jsou povinné.