Pokud utrpíte nějaký závažný úraz, je tu možnost, že přežijete, ale s trvalými následky. A ty bývají finančně velmi náročné! Dokáže pak vaše rodina být finančně soběstačná, zaplatit nájem, hypotéku, školu pro děti, vaše rehabilitace?

Proti úrazu se můžete pojistit. Úrazové pojištění vás sice neochrání před nechtěným úrazem, ale má za úkol zajistit vám dostatek financí na výše uvedené potřeby.

Na trhu existuje spousta pojišťoven s nabídkou úrazových pojistek. Jejich nabídka se liší v tom, kolik která pojišťovna z úrazové pojistky vyplatí. K tomu slouží takzvané oceňovací tabulky, které si každá pojišťovna vytváří sama a údaje v nich pečlivě střeží. V těchto tabulkách je obvykle uveden maximální počet dní léčby, za který může být sjednaná dávka denního odškodného vyplacena. Pokud se zraněný léčí déle, pojišťovna zpravidla více peněz nevyplatí.

Při výběru pojišťovny také rozhodujete o rychlosti vyplacení pojistného plnění. Některá pojišťovna vám peníze z pojistky vyplatí ještě před ukončením léčby, jiná až po ukončení léčby, popřípadě od ní dostanete alespoň nějakou zálohu.

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí

  • Konzultace a poradenství zdarma.
  • Zdarma pro Vás provedeme výběrové řízení na Vaši pojistku.
  • Poradíme Vám s výběrem pojistky tak, aby skutečně maximálně kryla Váš případný úraz.
  • V případě realizace pojistky nic neplatíte!
  • Garantujeme nejlepší podmínky, nezastupujeme žádnou pojišťovnu.


Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.

Souhlasím s VOP *
Souhlasím se sdílením kontaktu *

Všechny položky označené * jsou povinné.