Zdraví podle znamení zvěrokruhu? Ač to zní jako přitažené na vlasy, ve skutečnosti není tajemstvím, že jednotlivá znamení zvěrokruhu ovlivňují a určují nejenom vlastnosti a schopnosti každého z nás, ale i naše předpoklady a náchylnosti k různým zdravotním slabinám a neduhům.

Jste-li Beran a trpíte-li častěji na migrény, nehledejte v tom vědu, máte to jednoduše v sobě a určily vám to hvězdy společně s vaším okamžikem narození. Stejně tak jako vy trpíte na hlavu, mají i ostatní znamení své slabiny.

  • U Býka to bývá šíje,
  • Rak trpí na potíže se zažíváním,
  • Kozoroh má slabou kostru a
  • Ryby trápí psychosomatická onemocnění
     

Podívejte se také, jak jsou na tom Blíženci, Lvi, Panny, Váhy, Štíři, Střelci a Vodnáři.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu sledují i pojišťovny

Tak jako hvězdy předurčují výskyt početnějších zdravotních komplikací a neduhů u jednotlivých znamení, jsou i taková znamení zvěrokruhu, jejichž zástupci musí ve srovnání s ostatními častěji řešit nepříjemné následky nejrůznějších úrazů, zranění a nehod způsobených jejich povahou i nešikovností.

Znamení zvěrokruhu a nemoci

Faktem zůstává, že obecné horoskopy nejsou nikdy stoprocentní, zásadní vliv zde hraje přesný okamžik narození, respektive první nádech každého z nás. Přesto, pokud věnujete čas charakteristikám jednotlivých znamení a porovnáte je s tím, co trápí vás, vaše příbuzné a přátele, budete velmi překvapeni, nakolik se shodují se skutečností.

Vše souvisí také s prací a způsobem života

Vzhledem k tomu, že tyto data sledují i pojišťovny a další instituce, přihlíží se k nim, jako k seriózní informaci. Opravdu je tedy nelze brát na lehkou váhu!

Ještě přesnější statistiky jsou, když se kombinuje znamení zvěrokruhu a jeho předpokládané zdravotní komplikace a profese. Pokud jste v pozici, kdy podle znamení máte náběh na určitý typ zdravotních problémů a vaše profese je ještě umocní, šance, že se jim vyhnete, je naprosto minimální!

Pojištění podle znamení zvěrokruhu

Je otázkou, zda jste ve svém uvědomění schopni se poučit a vyvarovat se do budoucna chování ať už z důvodu vyššího rizika možného úrazu, nebo náchylnosti ke konkrétním zdravotním problémům.

Rizika úrazů dle znamení

Za úvahu by jistě stálo pojištění rizik, která vám dle znamení zvěrokruhu hrozí nejvíce a určitě se vyplatí více přemýšlet, zbytečně neriskovat, dodržovat důslednou prevenci, udržet si dobrou psychickou pohodu za všech okolností a dbát na zdravý životní styl.

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí. Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.

Souhlasím s VOP *

Všechny položky označené * jsou povinné.


Čtěte také:

Berani trpí na bolesti hlavy Váhy trpí na bolesti páteře
Býci trpí na bolesti šíje Štíry trápí časté úrazy
Blíženci trpí na astma Střelce trápí štítná žláza
Raci trpí na zažívací potíže Kozorozi mají slabou kostru
Lvi mají potíže s krevním tlakem Vodnáři trpí na srdeční potíže
Panny mají revmatické potíže Ryby trápí psychosomatická onemocnění